امروزه خرید آنتی ویروس ها به عنوان یکی از ضروریات در دنیای کنونی به شمار می رود. آنتی ویروس ها وظیفه دارند که افرادی را که در فضای مجازی فعالیت دارند، در برابر بدافزارها و ویروس ها محافظت نمایند. همانطور که می دانید برخی از آنتی ویروس ها به شکل ساده نمی باشند و احتیاج به خرید لایسنس آنتی ویروس می باشد. در ادامه قصد داریم به مزایای خرید لایسنس برای آنتی ویروس ها اشاره کنیم. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

خرید لایسنس آنتی ویروس اورجینال

افرادی که در فضای مجازی فعالیت دارند، مطمئنا با بدافزارهای زیادی روبرو شده اند. لازم است بدانید در این موقعیت آنتی ویروس های رایگان نمی توانند به شما کمک کنند. چرا به این دلیل که این نوع آنتی ویروس ها قادر به شناسایی بدافزارهای روز در دنیا نیستند. پس لازم است که به خرید لایسنس آنتی ویروس بپردازید.

خرید آنتی ویروس اورجینال به همراه لایسنس اصلی باعث می شود دیگر با مشکل بدافزارها روبرو نباشید. خرید این محصولات باعث می شود که مزایایی زیادی را تجربه کنید.

خرید لایسنس آنتی ویروس اورجینالمزایای خرید لایسنس اورجینال برای آنتی ویروس چیست؟

بدون شک می دانید که خرید ورژن اورجینال آنتی ویروس ها در مقایسه با نمونه کرک شده از امنیت فوق العاده ای برخوردار هستند. از مهمترین مزیت های خرید لایسنس آنتی ویروس می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • قابلیت شناسایی جدیدترین ویروس ها
  • امکان بروزرسانی آنتی ویروس ها
  • از سرقت اطلاعات جلوگیری می کنند.
  • محافظت از امنیت حریم خصوصی
  • افزایش امنیت دستگاه
  • قابلیت دریافت پشتیبانی همیشگی
  • امکان دریافت بالاترین سطح امنیتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

ویژگی های لایسنس های اورجینال آنتی ویروس چیست؟

خرید لایسنس آنتی ویروس باعث می شود، که از شما در برابر باج بدافزارها محافظت کند. یکی دیگر از ویژگی های لایسنس های اصلی و معتبر این است، که از یک رابط کاربری بصری فوق العاده برخوردار است. معمولا لایسنس های آمنی ویروس از وی پی ان های یکپارچه و هماهنگی برخوردار هستند.

برخی از آن ها از پسوندهای مفیدی برخوردار هستند، که امکان مشاهده ی مرورگرها را برای شما ایجاد می کنند. نکته ی مهمی که در هنگام خرید لایسنس باید به آن اشاره کنیم، این است آنتی ویروس هایی که به صورت اورجینال ارائه می شوند، هیچگاه به صورت پک یا بسته نیستند، بلکه باید خرید لایسنس آنتی ویروس را از طریق سایت های رسمی انجام دهید.

به این دلیل که هیچ نوع دستکاری بر روی آن ها انجام نگرفته باشد، در غیر این صورت در هنگام استفاده اطلاعات شما در خطر می افتد و دچار مشکل می شوید.

با خرید لایسنس آنتی ویروس می توانید منبع ویروس های و فایل های آلوده را در هر سمتی که باشند، از جمله اینترنت، دیسک ها و فلش های شناسایی شده، دسترسی آن ها قطع می گردد. نکته مهم اینکه لایسنس های اورجینال باعث می شوند، که فایل آلوده ای که در سیستم شما وجود دارند، نیز شناسایی و حذف شوند.

لایسنس ها را می توانید بدون اینکه باطل شوند به دستگاه های دیگری انتقال دهید. آن ها می توانند از انواع دستگاه های ویندوز، مک، اندروید و …. محافظت کنند. لایسنس ها از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند، همین امر باعث می شود بتوانند خیلی سریع تهدید های مخرب را شناسایی و آن ها را خنثی کنند.

با خرید لایسنس آنتی ویروس می توانید پنجره ها و اعلان های مزاحم را دور کنید، تا به این ترتیب از آنتی ویروس ها به خوبی استفاده نمایید.

این برنامه ها فقط مجهز به ابزارهای ضروری هستند، که می توانند آپدیت هرگونه ویروس را دریافت کرده، سپس از سیستم و دستگاه شما در مقابل فایل های آلوده محافظت کند.

ویژگی های لایسنس های اورجینال آنتی ویروس چیست؟

خرید انواع لایسنس

همانطور که می دانید لایسنس های مخصوص آنتی ویروس در انواع مختلفی وجود دارند. برخی از لایسنس ها به صورت تریال هستند، که بر روی آنتی ویروس ها وجود دارند، شرکت های تولید کننده ی آنتی ویروس معمولا اجازه استفاده از این لایسنس ها را بین 30 تا 90 روز به کاربران می دهند.

برخی دیگر از لایسنس ها به صورت کرک شده هستند، اما بهترین گزینه برای خرید لایسنس آنتی ویروس، نمونه های اورجینال هستند. به این دلیل که این نوع لایسنس ها به شکل مستقیم از طریق سرور اصلی آپدیت می شود، آنتی ویروس شما می تواند به مدت یک سال در حالت حفاظت شده قرار بگیرد.

با خرید این نوع لایسنس شما تنها یک بار هزینه می دهید، اما می توانید برای مدت زمان طولانی از آنتی ویروس خود استفاده کنید. با خرید این نوع لایسنس هیچ خطری دیگر سیستم شما را تهدید نخواهد کرد، شما به آپدیت های منظم آن دسترسی خواهید داشت، نکته مهم اینکه دیگر به لایسنس های رایگان و جعلی نیازی پیدا نمی کنید.

خرید یک آنتی ویروس قدرتمند به همراه لایسنس آن می تواند به میزان زیادی خیال شما را از بابت ویروس ها و تهدیدات امنیتی که در فضای مجازی وجود دارد راحت کند.

سخن پایانی

همانطور که در ابتدای امر اشاره کردیم در دنیای دیجیتال امروزی خرید آنتی ویروس به عنوان یکی از ضرورت ها به شمار می رود. افرادی که در این محیط فعالیت می کنند، برای محافظت از خود در مقابل انواع تهدید ها و بدافزارها، ویروس ها ملزم به استفاده از آنتی ویروس هستند.

آنتی ویروس های مختلفی وجود دارند، که به صورت رایگان نمی باشند، بنابراین در این جا نیاز به خرید لایسنس آنتی ویروس وجود دارد، با توجه به این که در ایران امکان پرداخت ارزی وجود ندارد، باید برای خرید آنتی ویروس از طریق سایت ها و مراکز معتبر انجام شود.

در غیر این صورت امکان دارد آنتی ویروس ها و لایسنس هایی را به شما ارائه کنند، که به صورت دستکاری شده و کرک می باشند. استفاده از این نوع آنتی ویروس ها به میزان زیادی امنیت سیستم شما را کاهش می دهد. یکی از بهترین گزینه ها برای خرید آنتی ویروس و لایسنس پی سی امداد می باشد.

شما با مراجعه بهپی سی امداد می توانید به راحتی آنتی ویروس های با کیفیت بالا و معتبر را خریداری کرده و از سیستم خود در برابر ویروس ها و تهدیدات امنیتی محافظت کنید.

فهرست