نصب ویندوز در محل

در حال حاضر انجام بسیاری از کارهای و خدمات کامپیوتری از جمله نصب ویندوز در محل آسان شده است. افراد می‌توانند برای نصب یک ویندوز جدید یا برطرف کردن مشکلات آن از جمله کندی سرعت ویندوز یا مشکلات دیگر از تکنسین یا کارشناسان بخواهند به منزل یا محل کار آنها رفته و در کمترین زمان و با اخذ کمترین هزینه، مشکل ویندوز آنها را برطرف کنند.

به دلیل اهمیت فراوانی که ویندوز در کارکرد سیستم‌های کامپیوتری دارد، در نتیجه شما باید از تکنسین‌های باتجربه و ماهر بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

چه افرادی می‌توانند از خدمات نصب ویندوز در محل استفاده کنند؟

به طور کلی نصب ویندوز در محل برای تمام افراد انجام شده و محدودیتی برای آن وجود ندارد. اگر وقت کافی برای رفتن به نزد کارشناسان را ندارید یا به هر دلیلی مایل هستید خدمات کامپیوتری از جمله نصب ویندوز یا برنامه‌های دیگر در منزل انجام شود، نگران نباشید. زیرا امروز با یک تماس می‌توانید از مهندسین و افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، بخواهید هرچه سریعتر برای نصب ویندوز جدید یا برطرف کردن مشکلات ایجاد شده به منزل یا محل کار شما بیایند.

این موضوع سبب جلب نظر بسیاری از افراد شده است. ممکن است برخی از افراد در محیط کار خود چندین سیستم متصل به هم داشته باشند یا برخی از افراد به دلیل مشغله‌های کاری، تمایل به نصب ویندوز در محل داشته باشند. این افراد می‌توانند تنها با یک تلفن از مهندسان مجرب و تکنسین‌های ماهر بخواهند برای بررسی‌های بیشتر و نصب ویندوز به محل اعزام شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

 مزایای نصب ویندوز در محل

نصب کردن ویندوز در محل می‌تواند مزیت‌های فراوانی داشته باشد که در ادامه مهمترین آنها را به شما معرفی می‌کنیم:

  • هزینه‌ها و انرژی حمل و نقل لپ‌تاپ یا کامپیوتر را به تعمیرگاه یا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری کاهش می‌دهد.
  • در صورتی که شما با چندین سیستم سر و کار دارید سبب جلوگیری از مشکلات مختلف مانند انتقال تمام سیستم‌ها به مرکز می‌شود.
  • برای افراد پر مشغله می‌تواند گزینه خوبی باشد و سبب صرفه‌جویی در وقت آنها می‌شود.
  • نصب ویندوز در محل برای افرادی که تجربه کاری در این زمینه ندارند می‌تواند احتمال آسیب به سیستم نرم‌افزاری کامپیوتر را تا حد زیادی کاهش دهد.

هزینه نصب کردن ویندوز در محل چقدر است؟

موضوعی که همواره برای بیشتر کاربران اهمیت دارد این است که میزان هزینه نصب ویندوز در محل چقدر است؟ در این مورد باید بگوییم هزینه نصب می‌تواند به موارد مختلفی مانند نوع ویندوز، منطقه شما و تعداد سیستم‌های موجود بستگی داشته باشد. ممکن است برخی از شرکت‌ها اقدام به دریافت هزینه رفت و آمد خود از کاربران کرده و برخی دیگر این کار را به صورت رایگان انجام دهند. به هر حال هزینه نصب ویندوز در محل ثابت نیست و نمی‌توان انتظار نرخ مشخصی از آن را داشت.

اما اگر جزء افرادی هستید که قیمت و هزینه نصب برای آنها اولویت دارد می‌توانید در ابتدا به طور کامل با مهندسین یا تکنسین صحبت کرده و بعد از اینکه از هزینه نهایی آگاه شدید و اقدام به برآورد هزینه‌ها کردید، از آنها بخواهید اقدام به اعزام نیرو برای نصب ویندوز شما کنند.

علاوه بر این بهتر است روش محاسبه هزینه و قیمت را نیز از آنها سوال کنید. برای مثال برخی کارشناسان این قیمت را بر اساس نصب هر ویندوز محاسبه کرده و برخی دیگر هزینه نصب ویندوز در محل را بر اساس زمان و ساعتی که صرف کرده‌اند از شما اخذ می‌کنند. پس توصیه ما به شما این است که قبل از درخواست از مهندسین، حتماً در مورد هزینه‌ها نیز با آنها صحبت کنید.

هزینه نصب کردن ویندوز در محل چقدر است؟

آیا نصب ویندوز در محل هزینه‌های زیادی برای کاربران به وجود می‌آورد؟

برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می‌کنند اگر از کارشناسان بخواهند به منزل یا محل کار آنها برای نصب ویندوز بیایند، این کار باعث صرف هزینه‌های فراوان می‌شود، باید بگوییم که اصلاً اینطور نیستند و این کار هزینه‌های زیادی برای آنها به وجود نمی‌آورد. در حال حاضر نصب ویندوز در محل باعث می‌شود تا شما نیازی به حمل سیستم یا لپ تاپ خود به تعمیرگاه نداشته باشید، علاوه بر این از جدا کردن قطعات مختلف سیستم نیز جلوگیری کرده و این کار می‌تواند از آسیب دیدن کابل‌ها نیز جلوگیری کند.

امروز اکثر افراد درگیر مشاغل کاری مختلف هستند و به همین دلیل اعزام تکنسین به محل می‌تواند نقش مهمی در پیشگیری از اتلاف وقت این افراد داشته باشد. چنانچه مدیر شرکت یا آموزشگاه‌های کامپیوتر هستید نیز انتقال تعداد فراوانی از کامپیوتر به نمایندگی‌ها برای نصب و تعویض ویندوز کاری سخت و طاقت فرسا می‌شود. به همین دلیل توصیه ما به شما نصب ویندوز در محل است که این کار یکی از آسان‌ترین و بهترین کارها است و در مقابل، نیاز به صرف هزینه‌های بالا ندارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

در کدام منطقه تهران می‌توان از خدمات نصب و اجرا ویندوز در محل بهره‌مند شد؟

امروزه در تمامی مناطق تهران شما می‌توانید با خیال راحت از خدمات شرکت‌ها برای نصب ویندوز و برطرف کردن مشکلات کوچک و بزرگ آن بهره‌مند شوید. به طور کلی محدودیتی در این مورد وجود نداشته و افراد در هر منطقه و در قسمتی از پایتخت می‌توانند برای نصب ویندوز، از تکنسین‌های ماهر بخواهند برای این کار اقدام کنند. همواره نصب ویندوز در محل توسط افراد با تجربه و ماهر یکی از معضلات اصلی برای بسیاری از افراد مخصوصاً صاحبان کسب و کار بزرگ است.

هنگامی که این افراد نیاز به نصب ویندوز روی سیستم‌های خود دارند، ممکن است با نگرانی روبرو شوند که چگونه بهترین مرکز را برای نصب ویندوز و برطرف کردن هرگونه ایراد و مشکل به وجود آمده انتخاب کنند. پس توصیه ما به شما این است هر منطقه‌ای از تهران که زندگی می‌کنید به جای اینکه خود بدون داشتن سابقه اقدام به نصب ویندوز کنید، از افراد با تجربه بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

 

در کدام منطقه تهران می‌توان از خدمات نصب و اجرا ویندوز در محل بهره‌مند شد؟

سخن پایانی

پس از اینکه در مورد نصب ویندوز در محل برای شما صحبت کردیم ممکن است بخواهید از یک شرکت شناخته شده و معتبر برای نصب ویندوز یا انجام خدمات کامپیوتری دیگر کمک بگیرید. به این منظور ما پی سی امداد را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مجموعه ما فعالیت خود را برای نخستین بار در سال ۱۳۹۰ آغاز کرده و در حال حاضر به دلیل داشتن نیروهای مجرب و متخصص توانسته نظر بسیاری از همشهری‌های عزیز در شهر تهران را به منظور ارائه خدمات کامپیوتری از جمله تعویض ویندوز جلب کند.

فهرست