هزینه نصب آفیس

قبل از ارائه هرگونه توضیح در مورد هزینه نصب آفیس بهتر است بدانید این نرم‌افزار یکی از ضروری‌ترین نرم‌افزار‌ها است که دارای کاربردهای فراوان و گسترده‌ای می‌باشد. با استفاده از آفیس می‌توان اقدام به ایجاد و ویرایش متن‌های مختلف، ایجاد جداول متنوع، ایجاد دیتابیس‌های گوناگون و بانک‌های اطلاعاتی مختلف و….. کرد.

به دلیل اهمیت زیاد آفیس، نیاز است تا پس از خرید یک سیستم جدید در اولین قدم اقدام به نصب این برنامه کاربردی کنید. اما موضوعی که قبل از نصب اهمیت پیدا می‌کند، اطلاع از هزینه‌های نصب نرم‌افزار آفیس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت نصب و موارد دیگر بهتر است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

اهمیت نصب آفیس روی سیستم

قبل از اینکه بخواهیم در مورد هزینه نصب آفیس برای شما صحبت کنیم، بهتر است بدانید دلایل اهمیت نصب این نرم‌افزار کاربردی چیست؟ در حال حاضر برای انجام بسیاری از کارهای روزانه مانند تحقیقات دانشجویی، تحقیقات علمی، طراحی سایت، کارهای مدیریتی، ایجاد پاورپوینت و جداول مختلف، به کارگیری مجموعه نرم‌افزاری آفیس از اهمیت شایانی برخوردار است. برای اینکه بتوانید متون زیبا با قلم‌های مختلف را به کار بگیرید، نیاز است تا از برنامه آفیس استفاده کنید.

به جرات می‌توانیم بگوییم بدون استفاده از برنامه آفیس انجام بسیاری از کارها به سختی انجام می‌شود. به دلیل اینکه برنامه آفیس یک نرم‌افزار رایگان است، در نتیجه علاوه بر کاربردی بودن، جزء نرم‌افزارهای محبوب نیز به حساب می‌آید. به همین دلیل بسیاری از افراد پس از اطلاع از هزینه نصب آفیس تمایل پیدا می‌کنند تا از کارشناسان و مهندسین کامپیوتر و افرادی که در این حوزه اطلاعات کافی دارند، بخواهند تا برای نصب آن در کمترین زمان و بدون ایجاد مشکلات مختلف مانند کاهش سرعت سیستم، هنگ کردن یا ویروسی شدن اقدام کنند.

 

چرا اطلاع از قیمت نصب آفیس اهمیت دارد؟

در حال حاضر اطلاع از هزینه‌های نصب برنامه‌های مختلف از جمله آفیس و ورد برای بسیاری از کاربران اهمیت دارد. علت این امر این است که آنها تمایل به صرف هزینه‌های زیاد برای نصب برخی از نرم‌افزارها را ندارند و می‌خواهند پس از برآورد هزینه‌ها و سوال از چند کارشناس، ارزان‌ترین آنها را انتخاب کنند. به طور کلی هزینه نصب آفیس ثابت نیست و به مواردی مانند نوع خدمات دریافتی، مدت زمانی که کارشناس صرف می‌کند و تعداد سیستم‌های موجود بستگی دارد.

علاوه بر این، ممکن است برخی از افراد بخواهند اقدام به آپدیت برنامه آفیس که قبلاً نصب کردند، نمایند یا تمایل دارند از خدمات جانبی مختلف شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کامپیوتری استفاده کنند. به هر حال موضوع هزینه نصب نرم‌افزارهای کاربردی و مهم مانند هزینه نصب آفیس همیشه مطرح بوده است و حتی برای برخی از افرادی که به دلیل شغل خود دارای چند سیستم هستند و نیاز به نصب چند نرم‌افزار آفیس دارند، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

چرا اطلاع از قیمت نصب آفیس اهمیت دارد؟

هزینه‌های تقریبی نصب آفیس در سال ۱۴۰۲

با اینکه هزینه‌های نصب برنامه آفیس ثابت نیست و همانطور که گفتیم می‌تواند به صورت مرتب تغییر کند، با این حال ممکن است برخی از افراد تمایل داشته باشند از هزینه‌های تقریبی آن اطلاع پیدا کنند. در حال حاضر و در سال ۱۴۰۲، هزینه تقریبی نصب و اجرای برنامه آفیس برای یک سیستم نزدیک به ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است. اما اگر شما بخواهید از خدمات و پشتیبانی‌هایی که شرکت‌های کامپیوتری و کارشناسان ارائه می‌دهند استفاده کنید، باید هزینه‌های بیشتری برای آن پرداخت نمایید.

به طور معمول اطلاع از هزینه نصب آفیس سبب می‌شود تا کاربران بتوانند ارزان‌ترین کارشناس را برای نصب انتخاب کنند. البته همانطور که متوجه شدید، هزینه نصب این برنامه زیاد نیست و شما با صرف هزینه کم می‌توانید این برنامه مهم و پرکاربرد را روی سیستم خود داشته باشید. گاهی مواقع نیز شاهد به وجود آمدن مشکلات مختلف در برنامه آفیس هستیم که نیاز به آپدیت یا برطرف کردن دارد که هزینه آن نیز بسیار ناچیز و معمولاً کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است.

 

با چه راهکارهایی می‌توان هزینه‌های نصب آفیس را کاهش دارد؟

راهکارهای مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید با استفاده از آنها هزینه نصب آفیس را کاهش دهید در ادامه مهمترین راهکارها را به شما معرفی می‌کنیم:

  • از افراد متخصص و با تجربه بخواهید برای نصب این برنامه اقدام کنند تا پس از آن مجبور به صرف هزینه‌های مختلف جهت نصب مجدد یا برطرف کردن باگ‌های ایجاد شده نباشید.
  • در صورتی که نیازی نیست، از پشتیبانی و خدمات مختلف استفاده نکنید که این کار می‌تواند روی کاهش هزینه‌های نصب این برنامه بیشترین تاثیر را داشته باشد.
  • اگر هزینه برای شما اهمیت دارد و می‌خواهید اقدام به نصب برنامه آفیس روی یک لپ‌تاپ یا سیستم کنید، بهتر است به جای اینکه از کارشناسان بخواهید به محل اعزام شوند خود لپ تاپ یا سیستمتان را به نزد آنها ببرید.

با در نظر گرفتن راهکارهای ذکر شده می‌توانید تا مقدار مختلفی هزینه نصب آفیس را کاهش داده و در پول و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

آیا برای نصب برنامه آفیس در منزل نیاز به پرداخت هزینه زیادی است؟

در صورتی که وقت و زمان کافی برای حمل سیستم خود به جهت نصب برنامه آفیس را ندارید، توصیه ما به شما این است که از کارشناسان بخواهید برای این کار اعزام شوند. ممکن است برخی از افراد تصور کننده هزینه این کار بسیار زیاد می‌شود، در صورتی که این فکر غلط است و در این مواقع شما با پرداخت هزینه کمی بیشتر، می‌توانید اقدام به نصب نرم‌افزار آفیس روی سیستم یا سیستم‌های خود کنید.

این کار از جهات دیگر سبب کاهش هزینه نصب آفیس می‌شود؛ مثلاً در صورتی که می‌خواهید این نرم‌افزار را روی کامپیوتر خود نصب کنید و اطلاع کافی از چگونگی جدا کردن کابل‌ها یا وصل کردن آن به یکدیگر ندارید، این کار را انجام ندهید. توصیه ما به شما این است برای پیشگیری از آسیب به کامپیوتر خود به جای اینکه قسمت‌های مختلف آن را جدا کرده و کیس را به نزد کارشناسان ببرید، از آنها بخواهید به منزل یا محل کار شما آمده و در کمترین زمان آن را برای شما نصب کنند.

یا برای نصب برنامه آفیس در منزل نیاز به پرداخت هزینه زیادی است؟

سخن پایانی

همواره نصب یکسری برنامه‌های مهم و کاربردی از جمله نرم‌افزار آفیس می‌تواند سبب راحت شدن بسیاری از کارها شود. با این حال ممکن است برای برخی از کاربران هزینه نصب آفیس اهمیت داشته باشد و آنها بخواهند این کار با هزینه‌ای بسیار کم برای آنها انجام شود.

به این منظور شما می‌توانید از شرکت پی سی امداد به عنوان یکی از برترین و شناخته شده‌ترین شرکت‌های خدمات کامپیوتری در تهران بخواهید برای این کار اقدام کنند. مجموعه ما دارای تجربیات ارزشمندی است و می‌تواند در کمترین زمان اقدام به اعزام تکنسین به محل شما جهت نصب برنامه‌های مختلف و برطرف کردن هرگونه مشکلات کامپیوتری کند.

فهرست