هزینه نصب آنتی ویروس

هزینه نصب آنتی ویروس به نوع برنامه و سیستم عامل شما بستگی دارد. شبکه های الکتریکی مورد تهدید بسیاری از ویروس ها، بد افزار ها و عوامل مخرب قرار می گیرد.

در بازار مدل های مختلفی از آنتی ویروس ویندور و اندروید به فروش می رسد. هر یک از آن ها قابلیت به خصوصی به سیستم عامل شما اضافه می کند. با نصب آن، سلامت شبکه را کنترل نمایید، تا قدرت مقابله با بد افزار ها را داشته باشند.

در ادامه درباره چگونگی نصب آنتی ویروس و نصب آن صحبت می کنیم، با ما همراه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

چگونگی نصب آنتی ویروس

در ابتدای مقاله هزینه نصب آنتی ویروس، درباره مراحل اجرای آن صحبت می کنیم. این برنامه برتر توانایی رو یا رویی با عوامل مخرب و شناسایی بد افزار ها دارد. با استفاده از آن، راهی مناسب برای ایجاد تغییر در شبکه پیش بگیرید.

دستگاه های الکتریکی مثل کامپیوتر ها و لپ تاپ ها دائما در معرض خطر ویروس و بد افزار هستند. این سری از عوامل توانایی بروز مشکل و حتی حذف اطلاعات را دارند. جهت حفظ ایمنی شبکه، نسبت به نصب این برنامه کوشا باشید. برای نصب آنتی ویروس، مراحل زیر را دنبال کنید؛

 • انتخاب آنتی ویروس مناسب: ابتدا باید یک آنتی ویروس مناسب از یک منبع معتبر دانلود نمایید. معمولاً سایت رسمی شرکت تولید کننده آنتی ویروس یک گزینه دانلود رایگان یا خرید آنتی ویروس ارائه می دهد.
 • اجرای برنامه: هزینه نصب آنتی ویروس متغیر است. پس از دانلود، فایل نصب برنامه را اجرا کنید. با کلیک بر روی فایل دانلود شده یا دابل کلیک کردن بر روی آن انجام می شود.
 • نصب برنامه: سپس دنبال دستورالعمل های نصب برنامه بروید. باید توافقنامه کاربری را مطالعه و بپذیرید، تا فرآیند نصب ادامه پیدا کند.
 • بروز رسانی آنتی ویروس: پس از نصب، برنامه آنتی ویروس را اجرا کنید و بروز رسانی های لازم را انجام دهید. این کار از مهم ترین مراحل است. بروز بودن برنامه آنتی ویروس، از حملات ویروسی جدید جلوگیری می نماید.
 • اسکن سیستم عامل مورد نظر توسط آنتی ویروس: هزینه نصب آنتی ویروس، توانایی او را در دنبال کردن ویروس ها مشخص می کند. در نهایت، برنامه آنتی ویروس را برای اسکن ویروس ها و برنامه های مخرب روی سیستم عامل خود اجرا کنید، تا از امنیت داده هایتان مطمئن شوید.

با انجام این مراحل، برنامه آنتی ویروس شما به درستی نصب خواهد شد. از آن برای حفظ امنیت اطلاعات خود بهره ببرید.

 

چگونگی نصب آنتی ویروس

ارزان ترین آنتی ویروس های ویندوز

هزینه نصب آنتی ویروس را در برآورد هزینه های مجموعه در نظر بگیرید. سطح ایمنی مجموعه توسط عوامل مختلفی تهدید می شود. هر یک از آن ها به شیوه خاص خود از سیستم عامل های موجود محافظت می کنند.

آنتی ویروس ها بهترین برنامه کمکی است، که در تثبیت وضعیت الکتریکی شبکه موثر است. با بهره وری از آن، ویروس ها و سخت افزار ها در صدم ثانیه شناسایی می شوند. این برنامه بستگی به نوع و ویژگی های آن ها مختلف است. در زیر برخی از آنتی ویروس های ارزان و معروف برای ویندوز را ذکر می کنیم؛

 • Avast Free Antivirus: Avast Free Antivirus یکی از آنتی ویروس های رایگان و پرطرفدار برای ویندوز است، که امکانات متعددی ارائه می دهد.
 • AVG Antivirus Free: این محصول نیز یکی از آنتی ویروس های رایگان است، که باعث ایجاد تغییرات مثبت در سیستم عامل ویندوز می شود.
 • Bitdefender Antivirus Free Edition: Bitdefender Antivirus Free Edition، قدرتمند و کاربردی است. با استفاده از آن اجازه بروز مشکل را در شبکه به صفر برسانید.
 • Avira Free Security Suite: هزینه اجرای آنتی ویروس به قیمت آنتی ویروس بستگی دارد. این یکی از آنتی ویروس های رایگان با قابلیت های امنیتی جامع برای ویندوز است.
 • Windows Defender: این آنتی ویروس استاندارد به طور پیش فرض در ویندوز 10 نصب مس شود و قابلیت های امنیتی خوبی دارد.

هزینه نصب آنتی ویروس، مناسب تر از سایر خدمات شبکه است. برخی از این آنتی ویروس ها نسخه های پرداختی و با قابلیت های بیشتر نیز دارند. قبل از انتخاب آن به مقایسه و بررسی ویژگی ها و نیاز های خود بپردازید، تا بهترین گزینه بر روی شبکه اجرا گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق شماره زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید

هزینه نصب آنتی ویروس چقدر است؟

هزینه نصب آنتی ویروس متفاوت و متغیر است. عوامل مختلفی مانند؛ نوع برنامه آنتی ویروس، تعداد دستگاه ها، مدت زمان اشتراک و نوع خدمات بر هزینه آن تأثیر دارد.

به طور کلی، برنامه های آنتی ویروس دارای دو نوع اشتراک، رایگان و نقدی هستند. برنامه های رایگان، قابلیت های محدودی دارند. برنامه های پرداختی علاوه بر قابلیت های بیشتر در حفاظت از سیستم عامل بهتر هستند.

هزینه نصب برنامه آنتی ویروس پرداختی معمولاً بر اساس مدت زمان اشتراک (مثلاً ؛سالانه، ماهانه) و تعداد دستگاه های مد نظر، محاسبه می شود. برای برنامه های آنتی ویروس رایگان، نیازی به پرداخت هزینه نیست. میتوانید برنامه را به صورت رایگان دانلود و نصب کنید.

قبل از نصب، شرایط و قابلیت های برنامه را دقیق بررسی نمایید، تا از مطابقت آن با نیاز های خود مطمئن شوید. سازگاری او با شبکه، قدرت سیستم را تضمین می نماید.

هزینه نصب آنتی ویروس به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب آنتی ویروس را پیش از انتخاب آن، برآورد کنید. با اطلاع از آن، متناسب با بودجه تان پیش می روید. بهترین برنامه ها را بر روی سیستم خود اجرا نمایید.

هر شبکه ای در معرض خطر نفوذ بد افزار ها است. با تقبل هزینه مناسبی برای نصب آنتی ویروس، شبکه خود را بهینه سازی کنید. هزینه نصب آنتی ویروس به عوامل زیر بستگی دارد؛

 • نوع برنامه آنتی ویروس: نوع برنامه آنتی ویروس (رایگان یا پرداختی) تأثیر زیادی بر هزینه نصب دارد. برنامه های آنتی ویروس پرداختی عموماً قابلیت های بیشتری ارائه می دهند. همچنین هزینه بیشتری دارند.
 • تعداد دستگاه ها: اگر می خواهید برنامه آنتی ویروس را بر روی چند دستگاه نصب کنید، هزینه بیشتری باید بپردازید. این سری از برنامه ها، اشتراک های چند دستگاهی را ارائه می دهند، تا از هزینه های کاربر بکاهد.
 • مدت زمان اشتراک: برنامههای آنتی ویروس پرداختی بر اساس مدت زمان اشتراک محاسبه می شوند. (مانند؛ سالانه، ماهانه یا چند ساله)
 • خدمات اضافی: هزینه نصف آنتی ویروس به خدمات اضافی شرکت ارائه دهنده برنامه بستگی دارد. سری های نقدی آن، خدمات اضافی نظیر؛ پشتیبانی 24 ساعته، پوشش بیشتر در مقابل تهدیدات ویروسی و بروز رسانی های منظم ارائه می دهند.

هزینه نصب آنتی ویروس به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب آنتی ویروس در محل چقدر می شود؟

هزینه نصب آنتی ویروس در محل به شرکت ارائه دهنده وابسته است. علاوه بر آن، عوامل مختلفی مانند؛ تعداد دستگاه ها و نوع برنامه آنتی ویروس و خدمات باید در نظر گرفت.

معمولاً شرکت های مختص به خدمات IT و تکنولوژی ارائه دهنده خدمات نصب آنتی ویروس در محل هستند. هزینه نصب ابن برنامه بر اساس تعداد دستگاه ها، مدت زمان نصب، نیازمندی های شخصی سازی، خدمات پشتیبانی و نگهداری و دیگر عوامل محاسبه می شود.

هزینه نصب آنتی ویروس ها در محل مناسب است. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد هزینه نصب آن در محل با شرکت های خدماتی IT و تکنولوژی تماس بگیرید و با آنها مشورت کنید.

سخن پایانی

هزینه نصب آنتی ویروس را حتما در نظر بگیرید. اجرای این برنامه در شبکه بر سلامت، ایمنی و قدرت شبکه موثر است. با بهره وری از آن، محیط شبکه بهینه می گردد.

پی سی امداد از شرکت های بزرگ در حوزه IT است. او خدمات خود را به صورت اینترنتی در اختیار کاربران قرار می دهد. با مراجعه به وب سایت او، آنتی ویروس منتخب خود را سفارش دهید.

فهرست